Lauko baldai

Atsparūs oro sąlygoms, funkcionalūs ir nesenstančio dizaino lauko baldai, kurie puikiai tinka įvairiaus stiliaus namams.

Lauko baldai pagaminti

Stalai, kėdės, sofos, gultai ir kiti aksesuarai jūsų lauko erdvėms įrengti, sukuriantys autentišką ir idealią aplinką mėgautis komfortu, jaukumu ir atsipalaidavimu. Italų gamintojas “EMU” siūlo platų funkcionalių ir nesenstančio dizaino lauko baldų asortimentą puikiai tinkantį įvairioms stilistinėms aplinkoms.

Lauko baldai pagaminti

“Point” sėkmė priklauso nuo meistriškumo, tradicijų ir nenuilstamo gaminių kokybės tobulumo siekimo. Lauko baldus kuria su dizaineriais ir meistrais, kurių šeimos su įsipareigojimu ir aistra dirba kartu iš kartos į kartą nuo pat 1920 m.

Lauko baldai pagaminti

“Arketipo” yra minkštų baldų gamybos lyderis su išskirtiniu “pagaminta Italijoje dizainu. Atraskite sofų, fotelių, kėdžių, lovų, stalų, kavos staliukų, knygų spintų, šviestuvų ir aksesuarų kolekcijas.

Lauko baldai pagaminti

Paprasto, funkcionalaus dizaino asortimentas su gyvybingomis spalvomis. Ne tik kėdės ir stalai, bet ir proginiai baldai bei aksesuarai, tinkantys tiek išskirtinėms progoms, tiek kasdienimiam gyvenimui. Juk būtent susėdus prie stalo gimsta pačios netikėčiausios istorijos, kurias nori papasakoti “Connubia”.

Lauko baldai pagaminti

Kėdės, foteliai, sofos, stalai, kavos staliukai ir aksesuarai įvairiapusiškai interpretuoja pačius įvairiausius dizaino reikalavimus. “Gervasoni” sujungia funkcionalumą su jaukumu bei prestižu tinkančiais įvairioms namų erdvėms.

Lauko baldai pagaminti

Laikui nepavaldžių lauko baldų, skirtų namams ar komerciniam naudojimui, gamintojas „Kettal“ siūlo platų gaminių asortimentą – kėdės, sofos, stalai, šezlongai..

Lauko baldai pagaminti

“Longhi” kolekcijos atspindi itališko šiuolaikinio dizaino baldų esmę. Šiuolaikinės prabangios sofos, dekoratyvūs baldai sukurti ir pagaminti rankomis, užtikrinamas maksimalus komfortas ir funkcionalumas.

Lauko baldai pagaminti

„Pedrali“ yra italų įmonė, gaminanti šiuolaikiškas kėdes, stalus, baldus ir šviestuvus biurams ir gyvenamosioms patalpoms. Jų baldų asortimentas yra kruopštaus ir tikslaus tyrimo rezultatas, siekiant sukurti funkcionalius ir universalius pramoninio dizaino gaminius iš metalo, plastiko, medžio bei apmušalų.

Lauko baldai pagaminti

“Potocco Italy” Įmonės gamyboje yra įvairių rūšių baldų – tokių kaip kėdės, foteliai, sofos ir šezlongai, stalai, kavos staliukai, spintos – skirtų svetainei ar valgomajam.

Lauko baldai pagaminti

“Roberti” sodo ir verandos baldai patogumu ir estetiniu dizainu prilygsta vidaus baldams. Užtikrintas aukštas atsparumas oro sąlygų poveikiui.

Lauko baldai pagaminti

“Visionaire” gaminiai – tai idėjų įkūnijimas, įgyvendintas naudojant skirtingų italų tradicinių amatų gamybos technologijas. Šios technologijos sujungia tradicijas su pažangiausiais gamybos procesais, todėl “Visionaire” baldai yra unikalūs ir aukščiausios kokybės.

Close

Language
Close