Interjero aksesuarai

Nenuginčijamai puošia Jūsų namus ir kuria skirtingas nuotaikas. Išlaisvinkite vaizduotę ir improvizuokite dydžiais, faktūromis bei spalvomis!

Interjero aksesuarai pagaminti

“Calligaris” yra pasaulinės aukščiausios klasės baldų rinkos lyderis, siūlantis platų itališko dizaino kėdžių, stalų, sofų, lovų ir aksesuarų asortimentą Jūsų namams.

Interjero aksesuarai pagaminti

“Bonaldo” produktų kolekcija metams bėgant išsiplėtė ir apima visas namų erdves – valgomojo, svetainės, miegamojo zonos, nepamirštant ir interjero aksesuarų.

Interjero aksesuarai pagaminti

Gražios formos ir nepaprasta pasiūlymų įvairovė gali suvilioti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tik palietę minkštą apdailą ir dailias rankų darbo dekoracijas, pamatę medžiagų kokybę ir rėmų tvirtumą, tikrai suprasite absoliutų “Cantori” nepakartojamumą.

Interjero aksesuarai pagaminti

Dizainas, dėl kurio “Ditre Italia” gaminiai išsiskiria iš kitų, atsiranda dėl požiūrio į baldus žiūrėti iš esmės. Tie, kurie renkasi “Ditre Italia”, nori ne tik išskirtinio gaminio, bet ir ieško kitokios dizaino koncepcijos, kurios rezultatas – originalūs namai.

Interjero aksesuarai pagaminti

Kėdės, foteliai, sofos, stalai, kavos staliukai ir aksesuarai įvairiapusiškai interpretuoja pačius įvairiausius dizaino reikalavimus. “Gervasoni” sujungia funkcionalumą su jaukumu bei prestižu tinkančiais įvairioms namų erdvėms.

Interjero aksesuarai pagaminti

“Longhi” kolekcijos atspindi itališko šiuolaikinio dizaino baldų esmę. Šiuolaikinės prabangios sofos, dekoratyvūs baldai sukurti ir pagaminti rankomis, užtikrinamas maksimalus komfortas ir funkcionalumas.

Interjero aksesuarai made by

“Tonin Casa” products are born from the quality of the materials, chosen with extreme care, to continue a story made of experience, passion, inspiration and creativity. The workmanship of expert craftsmen merge with the innovation of contemporary Italian design to create original and unique collections, with an unmistakable style of timeless elegance.

Interjero aksesuarai made by

“Visionnaire” products are the embodiment of ideas realised by using production techniques derived from different sectors of handicraft, belonging to Italian traditional artisanry. These technologies combine tradition with cutting-edge production processes, characterising our products as unique and top-quality.

Close

Language
Close