Apie Interio

Esame vieni pirmųjų Lietuvos rinkoje pristatę itališko dizaino baldus. Sėkmingai dirbame daugiau negu 15 metų ir įgijome vertingos patirties, padedančios kurti jaukias, funkcionalias ir stilingas  gyvenamąsias erdves, kuriose mūsų klientai jaučiasi patogiai ir laimingai.

Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje ir Kaune.

Mes

Kruopščiai atrinkome geriausius gamintojus, turinčius ilgą baldų gamybos istoriją bei patirtį. Dėl šio bendradarbiavimo galime pasiūlyti ne tik stilingus, bet ir funkcionalius baldus, atitinkančius aukščiausius kokybės standartus.

Suprantame, kad baldai yra ne tik praktinė namų sudedamoji dalis, bet ir asmenybės atspindys. Todėl mūsų specialistai visada pasirengę padėti jums rasti idealius baldus, atitinkančius Jūsų  skonį ir gyvenimo būdą.

Kviečiame apsilankyti mūsų salonuose ir patirti italų dizaino unikalumą bei kokybę.

Partneriai

Bendradarbiaujame su gerai žinomais italų  gamintojais, su kuriais mus sieja ilgametė istorija ir puikus partnerių santykiai. Visada esame pirmieji, pristatant baldų naujoves Lietuvos rinkai.

Esame oficialūs Calligaris, Ditre Italia, Cattelan Italia, Alberta, Bonaldo,  Arketipo, Tonin Casa, Scavolini ir kt.  atstovai Lietuvoje. Daugiau  gamintojai.

Close

Language
Close