Interjero aksesuarai

Nunuginčijamai puošia Jūsų namus ir kuria skirtingas nuotaikas. Išlaisvinkite vaizduotę ir improvizuokite dydžiais, faktūromis bei spalvomis!..

Interjero aksesuarai pagaminti

“Calligaris” yra pasaulinės aukščiausios klasės baldų rinkos lyderis, siūlantis platų itališko dizaino kėdžių, stalų, sofų, lovų ir aksesuarų asortimentą Jūsų namams.

Interjero aksesuarai pagaminti

“Bonaldo” produktų kolekcija metams bėgant išsiplėtė ir apima visas namų erdves – valgomojo, svetainės, miegamojo zonos, nepamirštant ir interjero aksesuarų.

Interjero aksesuarai pagaminti

Dizainas, dėl kurio “Ditre Italia” gaminiai išsiskiria iš kitų, atsiranda dėl požiūrio į baldus žiūrėti iš esmės. Tie, kurie renkasi “Ditre Italia”, nori ne tik išskirtinio gaminio, bet ir ieško kitokios dizaino koncepcijos, kurios rezultatas – originalūs namai.

Interjero aksesuarai pagaminti

Kėdės, foteliai, sofos, stalai, kavos staliukai ir aksesuarai įvairiapusiškai interpretuoja pačius įvairiausius dizaino reikalavimus. “Gervasoni” sujungia funkcionalumą su jaukumu bei prestižu tinkančiais įvairioms namų erdvėms.

Interjero aksesuarai pagaminti

“Longhi” kolekcijos atspindi itališko šiuolaikinio dizaino baldų esmę. Šiuolaikinės prabangios sofos, dekoratyvūs baldai sukurti ir pagaminti rankomis, užtikrinamas maksimalus komfortas ir funkcionalumas.

Interjero aksesuarai pagaminti

Moderniausias gamintojas tarp klasikinių baldų gamintojų, labiausiai klasikinis tarp modernaus stiliaus propaguotojų. Du stiliai, kurie sugyvena kartu, kurdami išskirtinį  prabangų dekorą, ypatingą dėmesį skirdami visoms detalėms, apibūdinančioms bendrą “Smania” stilių.

Interjero aksesuarai pagaminti

“Tonin Casa” gaminiai gimsta itin kruopščiai parinktų kokybiškų medžiagų ir tęsia istoriją, sukurtą iš patirties, aistros, įkvėpimo ir kūrybiškumo. Patyrusių meistrų darbas kartu su šiuolaikinio itališko dizaino naujovėmis sukuria originalias ir unikalias kolekcijas su nepakartojamu nesenstančios elegancijos stiliumi.

Interjero aksesuarai pagaminti

“Visionaire” gaminiai – tai idėjų įkūnijimas, įgyvendintas naudojant skirtingų italų tradicinių amatų gamybos technologijas. Šios technologijos sujungia tradicijas su pažangiausiais gamybos procesais, todėl “Visionaire” baldai yra unikalūs ir aukščiausios kokybės.

Close

Language
Close
This site is registered on wpml.org as a development site.