Apie Interio

Interio dirba rinkoje virš 10 metų. Buvome vieni pirmųjų, kurie pristatė žinomus italų baldų gamintojus Lietuvoje. Šiuo metu turime 4 specializuotus salonus, trys iš jų – Vilniuje ir vieną – Kaune. Visą savo patirtį, žinias, išvystytų ilagalaikių santykių su gamintojais teikiamus privalumus mes skiriame jums, nes mūsų misija – kurti gražias ir jaukias gyvenimo erdves žmonėms!

Mes

Yra du dalykai, į kuriuos mes sutelkiame visą savo dėmesį bei sudedame visą širdį. Tai – baldai ir žmonės. Žinoma – visų pirma žmonės, kurie gyvena su mūsų baldais. Taip pat žmonės, kurie dirba su mumis. Ir, savaime suprantama, baldai, apie kuriuos viskas sukasi. Tai mūsų malonūs rūpesčiai, mūsų dienos ir darbai, svajonės ir poilsis. Ir nors esame profesionalai, labiau prie širdies mums būtų vadintis mėgėjais – nes mes mėgstame tai, ką darome. Lygiai kaip mums negėda sakyti, kad mes tiesiog mylime savo užsienio partnerius, kuriems atstovaujame nuo pirmos dienos. Juk smagiau pirkti sofą iš seno draugo, ar ne? Taigi ateikite kavos, pasišnekėsime. Ir kas žino – galbūt ant jūsų svajonių baldo.

Partneriai

Bendradarbiaujame su žinomais italų gamintojais. Tai yra stambūs, stabilūs baldų fabrikai, su kuriais dirbame daugelį metų ir didžiuojamės puikiais santykiais. Visada pirmieji Lietuvos rinkoje pristatome Italų baldų naujienas. Esame oficialūs Calligaris, Alberta, Bonaldo, Chateau d’Ax, Arketipo/Cattelan, Selva, Tonin Casa, Scavolini atstovai Lietuvoje.

Baltų pirštinių paslauga

Stengiamės, kad mūsų klientams apsipirkimas būtų ne tik malonus, bet ir paprastas, todėl siūlome “Baltų pirštinių paslaugą”. Atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite mūsų profesionaliai montuotojų komandai ne tik atgabenti įsigytus baldus, bet ir juos apgyvendinti jūsų namuose. Atlikę savo darbus, išvešime šiukšles ir pasirūpinsime, kad jos pasiektų jų rūšiavimo vietas.

Konfidencialumas

Mums rūpi, kad klientas galėtų mumis pasitikėti ir jaustis saugiai, todėl interjerinių idėjų paslaptys, vertė ir planai išlieka mūsų pokalbiuose ir bendruose darbuose.

Ekologija

INTERIO rūpi aplinka bei jos išsaugojimas. Visi mūsų atstovaujami gamintojai aplinkosaugai teikia išskirtinį dėmesį. Kompanijos sertifikuotos pagal griežtus Europos Sąjungos reikalavimus. Tai užtikrina, kad jų gamybos procesuose naudojamos ekologiškos, lengvai perdirbamos ir aplinkai nekenksmingos medžiagos. Mes puoselėdami ir tausodama aplinką, taip pat diegdami kokybės valdymo sistemą, surenkame visas prekių pakuotes iš klientų namų ir pristatome jas perdirbti. Baldams pristatyti – naudojame automobilius tik su žemu CO2 emisijos rodikliu. INTERIO yra skaidri ir etiška kompanija, besilaikanti įstatymų bei atsakingo verslo principų.

Close

Language
Close
This site is registered on wpml.org as a development site.